Úvod Zahradní plastový nábytek Sestavy z plastového nábytku

Zahradní ratanová sestava KARA MINI 1+2 (cappuccino)

Plastový nábytek
Zahradní ratanová sestava KARA MINI 1+2 (cappuccino)

Skladem

Chcete se na zahradě cítit pohodlně jako v obýváku? Dovolte, abychom vám představili vkusný a účelný nábytek pro malé prostory – zahradní sestavu Kara mini. Tvoří ji čtvercový stůl (95 × 95 cm) a dvě…

Běžná cena: 3 741 Kč / Ušetříte: 374 Kč
3 367 Kč / ks
2 782 Kč bez DPH
ks

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Zahradní ratanová sestava KARA MINI 1+2 (cappuccino)

Chcete se na zahradě cítit pohodlně jako v obýváku? Dovolte, abychom vám představili vkusný a účelný nábytek pro malé prostory – zahradní sestavu Kara mini. Tvoří ji čtvercový stůl (95 × 95 cm) a dvě komfortní křesla z umělého ratanu. Je vyhledávaným nábytkem pro příjemné stolování ve dvou, který zútulní i nejmenší zahradu.

Sestava Kara mini 1+2 je podle zkušeností uživatelů vynikajícím nábytkem také na balkonech, terasách, lodžiích, v restauračních zahrádkách a v interiérech. Je vyrobená z kvalitního polypropylenu, cenově dostupnějšího než pravý ratan, ale přinejmenším stejně vzhledného. Set je stylově čistý, bezúdržbový a za vynikající cenu.

Velmi žádaný cappuccino odstín je neutrální, takže můžete zvolit jako doplňky jakékoli nádobí, prostírání a květiny. Stohovatelné židle sestavy Kara váží pouhých 3,3 kg a přitom unesou až 100 kg. Stůl je vybavený otvorem pro slunečník s průměrem 4,3 cm. Už se těšíte na letní obědy, grilovačky a voňavé kávy, které vám sestava umožní? Na to se bude v zimním čase dobře vzpomínat… Pochopitelně s netrpělivým očekáváním nové zahradní sezóny, opět prožité naplno s Karou!

10 hlavních předností polyratanového nábytku

 1. Žádný laciný plast – umělý ratan není druhořadým plastem, jaký známe z oddělení zahradního nábytku supermarketů. Jde o moderní houževnatý materiál, který vás nikdy nezradí.
 2. Pružný a pevný – polyratan nepraská jako obyčejný plast a nerozplétá se jako přírodní ratan, navíc má mnohem vyšší nosnost.
 3. Mimořádně odolný – nábytek z umělého ratanu odolá i nejhorším povětrnostním podmínkám – mrazu, dešti, letním horkům i vydatnému UV záření.
 4. Neblednoucí – neohrozí ho ani přímé, hodiny působící sluneční paprsky.
 5. Zdravotně nezávadný – je to sice umělá hmota, avšak pro lidské zdraví neškodná.
 6. Velmi trvanlivý – díky svým vlastnostem vám umělý ratan vydrží mnoho let.
 7. Prakticky bezúdržbový – stačí ho občas otřít vlhkým hadříkem s trochou mýdla nebo saponátu.
 8. Lehký – výhoda při manipulaci i při mimosezónním skladování.
 9. Ekologický – umělý ratan je 100% recyklovatelný.
 10. Cenově dostupný – a to i v kategorii luxusních sestav, jakými se ještě nedávno pyšnila jen hollywoodská sídla.

Z recenzí: Proč lidé kupují umělý ratanový nábytek 

Z našich ohlasů a recenzí vyplývá, že zákazníci volí umělý ratanový nábytek hlavně z těchto důvodů: dobře vypadá, dobře se udržuje a hodně vydrží. Nejvíce vybírají odstíny antracit, cappuccino a hnědý, které umístí téměř kamkoli a podle sezóny je mohou doladit nejrůznějšími barevnými dekoracemi.

O příslušenství, čištění a skladování sestavy Kara

Pro váš dokonalý komfort doplňte křesla Kara z umělého ratanu polstry. Sestava Kara může být po celý rok venku, protože materiál vydrží sníh, déšť i mráz. Abyste zabránili znečištění posezení (zejména podušek), doporučujeme pořídit praktické obaly na nábytek. Sestava Kara mini 1+2 je velmi skladná – židle lze stohovat. To je velká přednost, když budete chtít nábytek na zimu uschovat do sklepa či garáže.

Komu by se líbilo neustálé uklízení? Nábytek z umělého ratanu vás nadchne nenáročnou údržbou. Jednotlivé kousky podle potřeby snadno vyčistíte hadříkem namočeným v mýdlové vodě, případně běžným saponátem. Umělý ratan je bezúdržbový materiál, který prokazuje služby vám, a ne vy jemu. Drobečky, mastnotu ze špekáčků nebo rozlité víno prostě jen utřete a vše je zase tip top. Uznejte, že tomu nelze odolat…

Když to shrneme, ratanový nábytek Kara vyberte, protože:

 • jeho materiál (polypropylen) odolává veškerým výkyvům počasí,
 • je elegantní, lehký, skladný, jednoduše účelný,
 • nezničí ho sluneční záření ani rozlité tekutiny,
 • vyčistíte ho raz dva, klidně jen mýdlovou vodou,
 • je na výběr v množství variant a odstínů.

A můžete si k němu přiobjednat levný taburet Cube s poduškou zdarma. Prohlédněte si i další sestavy plastového nábytku, který v současnosti designově značně pokročil. Potěšte se novým nábytkem ještě dnes – z e-shopu ho máte doma coby dup!

Zahradní plastové křeslo KARA (cappuccino)
Detail produktu

Křeslo nabízí elegantní tvary a design.

Vhodné pro interiéry i exteriéry.

Bezúdržbový materiál.

Zahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 95x95 cm (cappuccino)
Detail produktu

Jednoduchá montáž

Elegantní moderní design umělého ratanu

Jedná se o bezúdržbový materiál

Konstrukce odolává výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření