Úvod Zahradní plastový nábytek Sestavy z plastového nábytku

Plastový nábytek
Zahradní ratanová sestava KARA MINI 1+2 (hnědá)

SklademKatalogové číslo: KARA MINI 1+2_HNEDA

Dopřejte si náš bestseller pro malé prostory – zahradní ratanovou sestavu v praktickém hnědém odstínu! Tvoří ji čtvercový stůl (95 × 95 cm) a dvě křesla z umělého ratanu. Je ideálním nábytkem pro…

Tento produkt je sestavou a skládá se z těchto částí:
  Zahradní plastové křeslo KARA (hnědé)
  Zahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 95x95 cm (hnědá)

Běžná cena: 3 741 Kč / Ušetříte: 374 Kč
3 367 Kč / ks
2 782 Kč bez DPH
ks

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Zahradní ratanová sestava KARA MINI 1+2 (hnědá)

Dopřejte si náš bestseller pro malé prostory – zahradní ratanovou sestavu v praktickém hnědém odstínu! Tvoří ji čtvercový stůl (95 × 95 cm) a dvě křesla z umělého ratanu. Je ideálním nábytkem pro příjemné stolování, grilování, posezení u kávy či vína ve dvou. Pěkné zákoutí pro ni najdete i na té nejmenší zahradě.

Sestava Kara mini 1+2 se uplatní také na balkonech, terasách, lodžiích, v restauračních zahrádkách a v interiérech. Je vyrobená z jakostního polypropylenu, levnějšího než pravý ratan, který ale podobou spolehlivě dostihuje. Set je stylově čistý, bezúdržbový a za vynikající cenu.

Hnědá barva je neutrální, takže můžete zvolit jakékoli květinové aranžmá, prostírání a jídelní doplňky. Stohovatelné židle sestavy Kara jsou lehounké a přitom mají nosnost 100 kg. Stůl má přichystaný otvor pro slunečník (průměr 4,3 cm). Už se těšíte? Těch letních obědů, káviček, skleniček vína a koktejlů, které s vámi Kara zažije! Na to se bude v zimě krásně vzpomínat, spolu s netrpělivým očekáváním nové sezóny…

10× PRO nábytek z umělého ratanu

 1. Žádný laciný plast – umělý ratan není podřadným plastem, známým z oddělení zahradního nábytku supermarketů. Jedná se o moderní houževnatý materiál, který vás nezradí.
 2. Pružný a pevný – umělý ratan nepraská jako obyčejný plast a nerozplétá se jako přírodní ratan, navíc má mnohem vyšší nosnost než tyto materiály.
 3. Mimořádně odolný – polyratanový nábytek odolá i nejhorším povětrnostním podmínkám – mrazu, dešti, letním horkům i silnému UV záření.
 4. Neblednoucí – neohrozí ho ani dlouhodobé působení slunečních paprsků. 
 5. Zdravotně nezávadný – i když jde o syntetický materiál, je pro lidské zdraví neškodný.
 6. Velmi trvanlivý – díky svým vlastnostem vám nábytek z umělého ratanu vydrží mnoho let.
 7. Prakticky bezúdržbový – stačí ho sem tam otřít vlhkým hadříkem s trochou saponátu.
 8. Lehký – výhoda při přenášení po zahradě i uschování mimo sezónu.
 9. Ekologický – polyratan je kompletně recyklovatelný.
 10. Cenově dostupný – nestojí váš roční plat. Ceny nábytku z umělého ratanu jsou vlídné, a to i v kategorii luxusních sestav.

Z recenzí: Proč se lidé rozhodují pro umělý ratanový nábytek 

Díky ohlasům a recenzím víme, že naši zákazníci volí umělý ratanový nábytek hlavně z těchto důvodů: dobře vypadá, dobře se udržuje a hodně vydrží. Lidé nejvíce vybírají odstíny antracit, cappuccino a hnědý, které se hodí téměř kamkoli a lze je doladit nejrůznějšími barevnými dekoracemi. Samozřejmě vítají také pravidelné výhodné cenové akce.

O příslušenství, údržbě a skladování sestavy Kara

Pro vaše dokonalé pohodlí doplňte křesla Kara z umělého ratanu polstry. Sestava Kara může být celoročně venku, protože materiál vydrží sníh, déšť i mráz. Abyste zabránili znečištění posezení (zejména sedacích podušek), doporučujeme pořídit praktické obaly na nábytek. Sestava Kara mini 1+2 je velmi skladná – židle se dají stohovat. To je výhoda, když budete chtít nábytek na zimu uschovat do sklepa nebo garáže.

Kdo by chtěl pořád uklízet? Nábytek z umělého ratanu vás potěší nenáročnou údržbou. Jednotlivé kousky podle potřeby snadno vyčistíte navlhčeným hadříkem, případně trochou saponátu. Umělý ratan platí za bezúdržbový materiál, který slouží vám, a ne vy jemu. Vybryndané dětské jídlo, mastnotu ze špekáčků nebo rozlité víno prostě jen utřete a vše je zase jako před tím. Uznejte, že tomu se nedá odolat!

Shrnutí: Proč vybrat zrovna nábytek Kara?

 • Jeho materiál (umělý ratan neboli polypropylen) neohrozí žádné povětrnostní vlivy.
 • Je vkusný, lehký, skladný, zkrátka účelný.
 • Nezničí ho UV záření ani rozlité tekutiny.
 • Jednoduše se udržuje – použijte běžné jemné čisticí prostředky.
 • Je na výběr v množství variant a odstínů, pro 2 až 6 osob.
 • Můžete si k němu dokoupit levný taburet Cube s poduškou zdarma.

Prohlédněte si i další moderní sestavy plastového nábytku, vhodné k pohodlnému stolování či jen posezení. Na nic nečekejte a udělejte si radost objednávkou nového nábytku ještě dnes!

Zahradní plastové křeslo KARA (hnědé)
Detail produktu

Křeslo nabízí elegantní tvary a design.

Vhodné pro interiéry i exteriéry.

Bezúdržbový materiál.

Zahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 95x95 cm (hnědá)
Detail produktu

Jednoduchá montáž

Elegantní moderní design umělého ratanu

Jedná se o bezúdržbový materiál

Konstrukce odolává výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření