Úvod Blog Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

06. 05. 2018 Rady a tipy

Sháníte vybavení do wellness centra, k bazénu nebo do relaxační zóny? U nás jste na správném místě. V tomto článku pro vás máme několik tipů na pohodlná lehátka, ve kterých chce relaxovat opravdu každý.

Lehátka ze dřeva jsou osvědčenou klasikou

Který materiál je tolik rozšířený, kvalitní a oblíbený, jako právě dřevo? Vybírejte z mnoha druhů dřevěných lehátek na našem e-shopu, to pravé určitě objevíte, ať už chcete luxusní polohovatelné, nebo obyčejné za pár korun.

Skvělým materiálem pro nábytek je teakové dřevo – přečtěte si Vše o teaku, oblíbeném materiálu pro dokonalý zahradní nábytek. Kromě zahradních sedacích sestav ani při výběru teakového lehátka nešlápnete vedle. Jde o investici do dřeva, které se vám odmění téměř nekonečnou životností, pevností a kvalitou. Doporučujeme Polohovatelné lehátko Miami z teaku, které lze dokonce složit i na křeslo.

Lehátko Miami - z teaku
Lehátko Miami z teakového dřeva

Exotické dřeviny vládnou světu dřevěných lehátek. Znáte meranti, akácii nebo eukalyptus? Krásné Lehátko se servírovacím stolkem Annecy z meranti stylově doplní každé luxusní wellness centrum. Výsuvný servírovací stolek je velký tak akorát na dobrý drink. Skládací lehátko Relax z eukalyptu s podložkou na hlavu také zaujme.

Vyzkoušejte moderní materiál – umělý ratan

Chcete vyzkoušet něco nového? Vyberte si některé z lehátek z umělého ratanu. Umělý ratan je bezúdržbový materiál, který skvěle odolává teplu, mrazu i vlhkosti, nebledne a je dostatečně pevný i pro intenzivní využívání.

Hitem je Ratanové lehátko Bibione, které prodáváme včetně polstrování a je možné si vybrat ze šesti volitelných poloh tu, při které se vám nebo vašim hostům bude relaxovat nejlépe. Ratanové lehátko Wave plus zakoupíte v kombinaci se stylovým taburetem, který slouží jako stoleček a zároveň má úložný prostor, například pro ručník nebo dobrou knihu.

Ratanové lehátko Wave Plus
Zahradní ratanové lehátko Wave Plus s taburetem

Nezapomeňte si k lehátkům vybrat vhodné polstry (podušky), pokud nejsou součástí, a tak dosáhnete dokonalého pohodlí.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Špičkové technologie na Vaši zahradu. To jsou hliníkové zahradní domky Biohort

Hliníkové zahradní domky jsou perfektní záležitostí pro každého kutila, který chce prakticky a stylově uskladnit veškeré nářadí, nástroje, zahradní techniku, či zahradní nábytek. Hliníkové domky Biohort jsou bytelné, bezpečné a snadno je smontujete. Nabízíme několik řad, ze kterých si vybere…

Celý článek

Rady a tipy 14. 10. 2018

Teakový olej – výtečný pomocník, který prodlouží životnost nábytku

Co je to teakový olej a k čemu slouží? Pokud se trochu orientujete v materiálech nábytku, asi víte, že teak je druh dřeva, který vyniká svou tvrdostí a kvalitou. Proto není divu, že se vám tato dřevina vybaví, i když slyšíte název „teakový olej“. Ten má však s teakovým dřevem společné pouze to, že…

Celý článek

Rady a tipy 08. 10. 2018

Po letní sezóně je čas na obnovu vybavení zahrádky

Pokud vaše restaurační zahrádka čelila v létě každodennímu náporu hostů, možná nastal čas na její obnovu. Máme na skladě pivní sety i další sestavy pro hospody a restaurace za vynikající ceny. Vaši návštěvníci jistě ocení komfortní nábytek z českého masivu, exotických dřevin, luxusního umělého…

Celý článek

Rady a tipy 12. 09. 2018

Tip na netradiční dřevěný nábytek? Zkuste sestavy z eukalyptu

Medově hnědé eukalyptové dřevo je mimořádně tvrdé a odolné. Ne nadarmo se v Austrálii používalo i ke stavbě domů a mostů. Dnes se z něho zhotovuje netradiční dřevěný nábytek, který na vaši zahradu přinese cenově dostupný luxus. Prohlédněte si sestavy z eukalyptu v naší nabídce. Naleznete mezi…

Celý článek

Rady a tipy 10. 09. 2018