Blog Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

06. 05. 2018 Rady a tipy

Sháníte vybavení do wellness centra, k bazénu nebo do relaxační zóny? U nás jste na správném místě. V tomto článku pro vás máme několik tipů na pohodlná lehátka, ve kterých chce relaxovat opravdu každý.

Lehátka ze dřeva jsou osvědčenou klasikou

Který materiál je tolik rozšířený, kvalitní a oblíbený, jako právě dřevo? Vybírejte z mnoha druhů dřevěných lehátek na našem e-shopu, to pravé určitě objevíte, ať už chcete luxusní polohovatelné, nebo obyčejné za pár korun.

Skvělým materiálem pro nábytek je teakové dřevo – přečtěte si Vše o teaku, oblíbeném materiálu pro dokonalý zahradní nábytek. Kromě zahradních sedacích sestav ani při výběru teakového lehátka nešlápnete vedle. Jde o investici do dřeva, které se vám odmění téměř nekonečnou životností, pevností a kvalitou. Doporučujeme Polohovatelné lehátko Miami z teaku, které lze dokonce složit i na křeslo.

Lehátko Miami - z teaku
Lehátko Miami z teakového dřeva

Exotické dřeviny vládnou světu dřevěných lehátek. Znáte meranti, akácii nebo eukalyptus? Krásné Lehátko se servírovacím stolkem Annecy z meranti stylově doplní každé luxusní wellness centrum. Výsuvný servírovací stolek je velký tak akorát na dobrý drink. Skládací lehátko Relax z eukalyptu s podložkou na hlavu také zaujme.

Vyzkoušejte moderní materiál – umělý ratan

Chcete vyzkoušet něco nového? Vyberte si některé z lehátek z umělého ratanu. Umělý ratan je bezúdržbový materiál, který skvěle odolává teplu, mrazu i vlhkosti, nebledne a je dostatečně pevný i pro intenzivní využívání.

Hitem je Ratanové lehátko Bibione, které prodáváme včetně polstrování a je možné si vybrat ze šesti volitelných poloh tu, při které se vám nebo vašim hostům bude relaxovat nejlépe. Ratanové lehátko Wave plus zakoupíte v kombinaci se stylovým taburetem, který slouží jako stoleček a zároveň má úložný prostor, například pro ručník nebo dobrou knihu.

Ratanové lehátko Wave Plus
Zahradní ratanové lehátko Wave Plus s taburetem

Nezapomeňte si k lehátkům vybrat vhodné polstry (podušky), pokud nejsou součástí, a tak dosáhnete dokonalého pohodlí.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Žhavé srpnové tipy na nejprodávanější zahradní sety

Jak poznat, že je zahradní sestava tou pravou i pro vás? Dobrým ukazatelem je to, že je u zákazníků nadmíru oblíbená. My vám dnes rádi prozradíme, které zahradní sety jsou ty nejprodávanější v letošní sezóně – možná vás také zaujmou! Pohodlně jako v obýváku s variabilní sestavou San Marino Umělý…

Celý článek

Rady a tipy 06. 08. 2018

Velký průvodce zahradním nábytkem pro restaurace

Nejen terasy u domů, ale i restaurační provozy a zahrádky si zaslouží krásný, praktický a pohodlný zahradní nábytek. Když se hostům dobře sedí, jen tak neodejdou. Vyberte si do své provozovny ten správný nábytek podle vašich možností a potřeb – od základního vybavení, až po luxusní sedací soupravy…

Celý článek

Rady a tipy 04. 08. 2018

Klasickou, nebo nafukovací vířivku? Našli jsme všechna pro a proti

Vířivka na zahradě je skvělou možností celoročního relaxu v pohodlí domova. Ale kterou si vybrat? Porovnali jsme výhody a nevýhody pevných a mobilních vířivek, které vám rádi představíme. Finální volba už záleží jen na vás a vašich preferencích. Investice do vířivky stojí za to – hydromasáž…

Celý článek

Rady a tipy 03. 08. 2018

Hledáte kovové sestavy nejvyšší kvality? Dívejte se po hliníku

Kov je stálicí českých zahrad a skvělou kvalitní volbou jsou sestavy nábytku z hliníku. Hliníkový nábytek přichází do módy hlavně kvůli svým praktickým vlastnostem, jako je životnost, lehkost, a hlavně faktu, že nepodléhá korozi. Dáme vám také tipy na oblíbené hliníkové sestavy na zahradu. Vyberete…

Celý článek

Rady a tipy 01. 08. 2018