Úvod Blog Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

Skvělá nabídka pro wellness – dřevěná a ratanová lehátka

06. 05. 2018 Rady a tipy

Sháníte vybavení do wellness centra, k bazénu nebo do relaxační zóny? U nás jste na správném místě. V tomto článku pro vás máme několik tipů na pohodlná lehátka, ve kterých chce relaxovat opravdu každý.

Lehátka ze dřeva jsou osvědčenou klasikou

Který materiál je tolik rozšířený, kvalitní a oblíbený, jako právě dřevo? Vybírejte z mnoha druhů dřevěných lehátek na našem e-shopu, to pravé určitě objevíte, ať už chcete luxusní polohovatelné, nebo obyčejné za pár korun.

Skvělým materiálem pro nábytek je teakové dřevo – přečtěte si Vše o teaku, oblíbeném materiálu pro dokonalý zahradní nábytek. Kromě zahradních sedacích sestav ani při výběru teakového lehátka nešlápnete vedle. Jde o investici do dřeva, které se vám odmění téměř nekonečnou životností, pevností a kvalitou. Doporučujeme Polohovatelné lehátko Miami z teaku, které lze dokonce složit i na křeslo.

Lehátko Miami - z teaku
Lehátko Miami z teakového dřeva

Exotické dřeviny vládnou světu dřevěných lehátek. Znáte meranti, akácii nebo eukalyptus? Krásné Lehátko se servírovacím stolkem Annecy z meranti stylově doplní každé luxusní wellness centrum. Výsuvný servírovací stolek je velký tak akorát na dobrý drink. Skládací lehátko Relax z eukalyptu s podložkou na hlavu také zaujme.

Vyzkoušejte moderní materiál – umělý ratan

Chcete vyzkoušet něco nového? Vyberte si některé z lehátek z umělého ratanu. Umělý ratan je bezúdržbový materiál, který skvěle odolává teplu, mrazu i vlhkosti, nebledne a je dostatečně pevný i pro intenzivní využívání.

Hitem je Ratanové lehátko Bibione, které prodáváme včetně polstrování a je možné si vybrat ze šesti volitelných poloh tu, při které se vám nebo vašim hostům bude relaxovat nejlépe. Ratanové lehátko Wave plus zakoupíte v kombinaci se stylovým taburetem, který slouží jako stoleček a zároveň má úložný prostor, například pro ručník nebo dobrou knihu.

Ratanové lehátko Wave Plus
Zahradní ratanové lehátko Wave Plus s taburetem

Nezapomeňte si k lehátkům vybrat vhodné polstry (podušky), pokud nejsou součástí, a tak dosáhnete dokonalého pohodlí.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018