Úvod Zahradní doplňky Ostatní

Tlakově impregnovaná frézovaná kulatina (ohradníky)

Zahradní doplňky
Tlakově impregnovaná frézovaná kulatina (ohradníky)

Kulatiny jsou vakuotlakově impregnovány (ochrana dřeva vystaveného vlivu počasí a to ve styku se zemí s efektem proti napadení hmyzem, houbami a plísní). Úprava čel: 2x kolmý řez + ozdobná fazeta na…

Produkt je určen pouze pro osobní odběr v expedičním skladu v Uherském Hradišti, nebo po písemné dohodě v expedičním skladu v Praze.
244 Kč / ks
202 Kč bez DPH

Zvolte variantu

ks

Popis produktu Tlakově impregnovaná frézovaná kulatina (ohradníky)

Kulatiny jsou vakuotlakově impregnovány (ochrana dřeva vystaveného vlivu počasí a to ve styku se zemí s efektem proti napadení hmyzem, houbami a plísní).

Úprava čel: 2x kolmý řez + ozdobná fazeta na obou stranách kulatiny

Impregnace: Vakuotlaková pro třídu ohrožení 4. dle ČSN EN 335-1 (odpovídá DIN 68800), látkou Wolmanit CX10 – hnědá

Třída ohrožení 4

  • produkty určené pro trvalý styk se zemí nebo vodou, předpokládaná životnost u těžko impregnovatelných dřevin (např. smrk a borovice s bělí do šíře 20 mm) minimálně 15 let, u dřevin dobře impregnovatelných (např. borovice s šířkou bělí nad 20 mm) minimálně 25 let.

 

Vážení zákazníci,
z důvodu nadrozměrných velikostí, není možné produkt doručit na Vámi zvolenou adresu. Zboží je možné pouze vyzvednout v sídle naší společnosti, která sídlí v Uherském Hradišti.
Pokud objednáte v pondělí do 9:00, zboží bude připraveno k osobnímu odběru na prodejně v Uherském Hradišti pro zákazníka nebo firmy ve čtvrtek.
Pokud objednáte zboží v rozmezí od úterý do pátku, zboží bude  připraveno k osobnímu odběru na prodejně v Uherském Hradišti pro zákazníka nebo firmy v následujícím týdnu, a to ve čtvrtek.