Úvod Umělý ratanový nábytek Jídelní sestavy z umělého ratanu

Umělý ratan
Ratanová sestava VALENCIA 1+6

360° fotogalerieDárekKatalogové číslo: VALENCIA 1+6

Moderní polyratanová sestava VALENCIA 1+6 v kombinaci s masivním stolem z exotické dřeviny teak. Máte to štěstí, že jste obdařeni velkou zahradou nebo terasou, na níž můžete pobývat celou sezónu…

MP3 přehrávač
BONUS ZA NÁKUP MP3 přehrávač

Tento produkt je sestavou a skládá se z těchto částí:
  Zahradní obdelníkový stůl MONTANA 160/210 x 100 cm (teak)
  Zahradní ratanové křeslo VALENCIA

DostupnostTermín dodání 1/2 prosinec 2018
Běžná cena: 54 116 Kč / Ušetříte: 18 941 Kč
35 175 Kč / ks
29 069 Kč bez DPH
ks

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Ratanová sestava VALENCIA 1+6

Moderní polyratanová sestava VALENCIA 1+6 v kombinaci s masivním stolem z exotické dřeviny teak. Máte to štěstí, že jste obdařeni velkou zahradou nebo terasou, na níž můžete pobývat celou sezónu, hostit návštěvy, pořádat grilovací party? Nebo provozujete restauraci, kavárnu, cukrárnu či jiný podnik? Zabydlete své prostory honosnou ratanovou jídelní sestavou pro 6 osob!

Luxusní set Valencia: 6 křesel z umělého ratanu a stůl z teakového dřeva

Vaše domácí či pohostinské prostory potřebují nábytek, který je nejen ozdobí, ale také hodně vydrží. Aktuálně je oblíbená sestava Valencia 1+6, která obsahuje 6 vypolstrovaných křesel s kovovou konstrukcí opletenou šedo-hnědým umělým ratanem a rozkládací teakový stůl 160 až 210 cm × 100 cm. Díky svým přednostem vám bude sloužit léta až desetiletí. Podle zkušeností uživatelů, kteří už sety z umělého ratanu vyzkoušeli, často i v mimořádně zátěžových podmínkách, se investice do tohoto materiálu jednoznačně vyplatí. Krása a odolnost stolu z teakového dřeva je příjemným bonusem. Pokud ho jednou ročně naimpregnujete teakovým olejem, bude stále vypadat jako nový.

Proč zvolit křesla opletená umělým ratanem?

Umělý ratan naplní vaše sny o ideálním zahradním či gastro nábytku, který funguje téměř bez údržby, vyniká moderním designem, dlouhou životností a snáší veškeré rozmary počasí. Zahradní sety umělý ratan máme na skladě v řadě provedení. Menší z nich využijete i na balkóny. Prohlédněte si je v klidu online (ze všech stran) a následně zvolte nejlepší nábytek do vašich podmínek. Rádi vám přispějeme odbornou radou – prodeji zahradního nábytku se věnujeme již od roku 1991.

Zahradní obdelníkový stůl MONTANA 160/210 x 100 cm (teak)
více informací

Tato dřevina se vyznačuje unikátními vlastnostmi, jako je tvrdost a odolnost dřeva.

I přestože se jedná o odolný přírodní materiál, doporučujeme nábytek jednou ročně impregnovat teakovým olejem (viz příslušenství).

Použití: interiér, exteriér

 
 
 

Zahradní ratanové křeslo VALENCIA
více informací

Elegantní a jedninečný vzhled, který ozdobí každou zahradu.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.