Úvod Umělý ratanový nábytek Jídelní sestavy z umělého ratanu

Ratanová jídelní sestava SIERRA 1+6

Umělý ratan
Ratanová jídelní sestava SIERRA 1+6

SklademDárekKatalogové číslo: SIERRA 1+6

Máte štěstí na velkou zahradu či terasu, kde můžete v létě pobývat od rána do večera, zvát hosty, pořádat grilovací party? Nebo jste majitelem restaurace, kavárny, cukrárny či vinárny? Zabydlete ji…

MP3 přehrávač
BONUS ZA NÁKUP MP3 přehrávač
Běžná cena: 48 279 Kč / Ušetříte: 12 282 Kč
35 997 Kč / set
29 748 Kč bez DPH
set

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Ratanová jídelní sestava SIERRA 1+6

Máte štěstí na velkou zahradu či terasu, kde můžete v létě pobývat od rána do večera, zvát hosty, pořádat grilovací party? Nebo jste majitelem restaurace, kavárny, cukrárny či vinárny? Zabydlete ji krásnou a účelnou ratanovou jídelní sestavou pro 6 osob SIERRA 1+6!

Náš tip: Antracitová sestava umělý ratan – velký stůl a 6 židlí

Doporučujeme vám jídelní sestavu Sierra pro 6 osob, kterou charakterizuje honosný vzhled, snadná údržba a příznivá cena. Podobné sestavy do nedávna vlastnily jen filmové hvězdy a další celebrity. Dnes už si sestavu složenou z obdélníkového stolu 180 × 90 cm a 6 pohodlných křesel s poduškami může dopřát kdokoli. Hliníková kostra nábytku je opletená praktickým umělým ratanem v antracitové barvě a stůl zhodnocuje i zdobí deska z tvrzeného skla.

Proč vybrat jídelní sestavu Sierra z umělého ratanu?

Umělý ratan, použitý také na sestavu Sierra, nahrazuje na soukromých zahradách i v pohostinstvích drahý a na údržbu náročný pravý ratan. Kromě vydařeného designu je umělý ratan barevně stálý, bezúdržbový a odolný vůči deštivému, slunečnému i mrazivému počasí.

Vytříbený styl, jednoduché čištění a dlouhodobá výdrž – co více si přát od zahradního setu! Prozkoumejte i další nábytek z umělého ratanu z cenově výhodného e-shopu, který u vás doma či v podniku vytvoří opravdovou oázu odpočinku.

5 plus pro polyratanové sestavy

  1. Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití.
  2. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory.
  3. Materiál je odolná vůči UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.
  4. Ratan půlkulatý 6,5 mm
  5. Stůl je opatřen tvrzeným sklem o síle 8 mm.