Úvod Umělý ratanový nábytek Jídelní sestavy z umělého ratanu

Ratanová jídelní sestava EMILY 1+4

Umělý ratan
Ratanová jídelní sestava EMILY 1+4

SklademDárekKatalogové číslo: EMILY 1+4

Říkáte si, že by to chtělo nový zahradní nábytek? Představíme vám krásný set z umělého ratanu pro 4 spolustolovníky EMILY 1+4, jímž vybavíte vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní…

MP3 přehrávač
BONUS ZA NÁKUP MP3 přehrávač
Běžná cena: 30 734 Kč / Ušetříte: 7 736 Kč
22 998 Kč / set
19 006 Kč bez DPH
set

Vyberte si příslušenství k tomuto produktu

Popis produktu Ratanová jídelní sestava EMILY 1+4

Říkáte si, že by to chtělo nový zahradní nábytek? Představíme vám krásný set z umělého ratanu pro 4 spolustolovníky EMILY 1+4, jímž vybavíte vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory.

EMILY – romantická jídelní sestava pro 4 osoby z umělého ratanu

Nostalgicky vzhlížející a na první pohled komfortní sestava EMILY obsahuje 4 křesla s nosností až 150 kg a s polstrováním v ceně, jimiž obklopíte půvabný kulatý stolek s tvrzeným sklem (průměr 100 cm). Šedá barva umělého ratanu, jímž je opletená pevná hliníková kostra nábytkového setu, se vyznačuje elegancí a zároveň praktičností. Reprezentativní sestava Emily nadchne vás i vaše hosty. Je dokonalá k rodinnému stolování, grilování s přáteli i k dámskému dýchánku. 

Proč zvolit jídelní sestavu z umělého ratanu?

Stylové sety z umělého ratanu, jako například Emily 1+4, vynikají dlouhou životností a snadnou údržbou. Umělý ratan nepohlcuje UV záření ani tekutiny a je na výběr v řadě modelů i odstínů. Materiál sestavy Emily vydrží letní žár až do 50 stupňů a v zimě naopak mrazy až do mínus 10 stupňů. V mnohém tak předčí pravý ratan, který vyžaduje specifickou péči. Moderní nábytek z umělého ratanu je přitom k nerozeznání od přírodního ratanu a do vašeho domova či firmy vnese neobyčejnou atmosféru.

Podívejte se, jak pokročilý a rozmanitý je dnes nábytek umělý ratan. Rozhodně máte z čeho vybírat a díky internetovým cenám ušetříte.

Samá plus pro polyratan

  • Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití.
  • Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory.
  • Materiál je odolná vůči UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.
  • Kombinace ratanu 18 mm široký plochý a 5 mm kulatý.
  • Stůl je opatřen tvrzeným sklem o síle 5 mm.