Úvod Umělý ratanový nábytek Jídelní sestavy z umělého ratanu

Ratanová jídelní sestava EDEN 1+4

Umělý ratan
Ratanová jídelní sestava EDEN 1+4

SklademDárekKatalogové číslo: EDEN 1+4

Hledáte pěknou, praktickou a cenově dostupnou jídelní sestavu pro 4 osoby, ať už na soukromou zahradu, terasu, nebo do restaurace? Seznamte se s polyratanovou jídelní sestavou Eden v moderní…

MP3 přehrávač
BONUS ZA NÁKUP MP3 přehrávač
Běžná cena: 35 090 Kč / Ušetříte: 9 092 Kč
25 998 Kč / set
21 485 Kč bez DPH
set

Popis produktu Ratanová jídelní sestava EDEN 1+4

Hledáte pěknou, praktickou a cenově dostupnou jídelní sestavu pro 4 osoby, ať už na soukromou zahradu, terasu, nebo do restaurace? Seznamte se s polyratanovou jídelní sestavou Eden v moderní antracitové barvě, jejíž půvab vzal za srdce už mnoho zájemců.

Eden – velmi žádaná jídelní sestava pro 4 osoby z umělého ratanu

Vznešeně vypadající a na první pohled komfortní sestava Eden obsahuje 4 křesla s nosností až 150 kg a s polstrováním v ceně, která rozestavíte okolo půvabného čtvercového stolku s tvrzeným sklem (90 × 90 cm). Praktická a zároveň velmi módní je antracitová barva umělého ratanu, jímž je opletená pevná hliníková kostra nábytkového setu. Reprezentativní sestavou Eden vybavíte jakékoli venkovní i vnitřní prostory – zahrady, terasy, restaurační zahrádky, recepce, wellness centra a podobně.

Proč se rozhodnout pro jídelní sestavu z umělého ratanu?

Elegantní sety z umělého ratanu, jako například Eden 1+4, vynikají dlouhou životností a snadnou údržbou. Umělý ratan nevstřebává sluneční záření ani tekutiny a je na výběr v řadě modelů i odstínů. V mnoha ohledech tak předčí pravý ratan, který je choulostivý a vyžaduje hodně péče. Současné designové kousky nábytku z umělého ratanu jsou přitom k nerozeznání od přírodního ratanu a do vašeho domova či podniku vnesou jedinečnou atmosféru.

Prohlédněte si i další zahradní nábytek umělý ratan a vyberte si ten nejlepší pro vaše prostory. Ať zvolíte kterýkoli, návštěvy budou žasnout!

Plus pro polyratan

  • Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití.
  • Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory.
  • Materiál je odolný vůči UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.
  • Ratan půlkulatý 6,5 mm.
  • Stůl je opatřen tvrzeným sklem o síle 5 mm.