Úvod Zahradní doplňky Terasová prkna z evropských dřevin

Podkladový hranol (Borovice, Evropský modřín, Sibiřský modřín, Thermoborovice)

Zahradní doplňky
Podkladový hranol (Borovice, Evropský modřín, Sibiřský modřín, Thermoborovice)

Skladem

Podkladový hranol (Přírodní / neošetřený, čtyřstranně hoblovaný, hladký) Uvedená cena je za 1 celý kus Doprava prken: uvedené ceny platí při osobním odběru prken v Uherském Hradišti nebo v…

Produkt je určen pouze pro osobní odběr v expedičním skladu v Uherském Hradišti, nebo po písemné dohodě v expedičním skladu v Praze.
220 Kč / ks
182 Kč bez DPH

Zvolte variantu

ks

Popis produktu Podkladový hranol (Borovice, Evropský modřín, Sibiřský modřín, Thermoborovice)

Podkladový hranol (Přírodní / neošetřený, čtyřstranně hoblovaný, hladký)

Uvedená cena je za 1 celý kus

Doprava prken:

  • uvedené ceny platí při osobním odběru prken v Uherském Hradišti nebo v Praze.
  • u zásilek v hodnotě vyšších jak 35.000,- Kč zajistíme dopravu ZDARMA.
  • v případě nižší ceny zásilky se doprava pohybuje kolem 1.000,- Kč až 3.000,- Kč s DPH dle místa doručení. V ostatních případech nás prosím kontaktujte na 00420 777 938 740

  • Použití:

Prkna jsou určena především pro podlahové použití na balkónech a terasách, jako dlažba k bazénům a dalším obdobným účelům v exteriéru. Pro montáž prken je doporučeno předvrtání všech otvorů pro připevnění a použití nerezových vrutů. Prkna bez povrchové úpravy získají po čase stříbrošedý patinový vzhled.

  • Základní charakteristika:

Extrémně drsné klimatické podmínky umožňují dřevu sibiřského modřínu jen velmi pomalý růst. Dřevo sibiřského modřínu se proto vyznačuje velmi jemnými letokruhy a je pevnější a odolnější než dřevo rostlé v klimatických podmínkách střední Evropy.Pryskyřice a éterické oleje obsažené ve dřevě sibiřského modřínu jej činí odolným vůči povětrnostním vlivům, hnilobě, hmyzu či dřevokazným houbám. Tím odpadá nutnost chemického ošetření prken, jako je impregnace zatěžující životní prostředí nebo jiných povrchových úprav. Výrazná, živá kresba a nažloutlé až červenohnědé zbarvení dávají dřevu sibiřského modřínu přirozeně příjemný a krásný vzhled. K typickým přirozeným znakům dřeviny patří větší suky, sklon k tvorbě jemných podélných trhlin a různobarevnost.