Úvod Blog Zkontrolujte gastro nábytek po sezóně. Možná je čas na výměnu

Zkontrolujte gastro nábytek po sezóně. Možná je čas na výměnu

07. 11. 2018 Rady a tipy

Nábytek na zahrádkách restaurací i hospod dostává v sezóně zabrat. Když zahrádku na podzim sklízíte, nezapomeňte zkontrolovat, jestli je nábytek ještě v dobré kondici. Kvalitní posezení patří mezi základní prvky, které byste hostům k jejich spokojenosti měli nabídnout. Pokud přemýšlíte o investici do nového vybavení, rádi vám poradíme.

Umělý ratan, nebo kov na zahrádky kaváren a restaurací

Do kaváren se hodí menší sedací sestavy, zvlášť pokud není vaše zahrádka příliš prostorná. Perfektní volbou je stylová Ratanová sestava Gina II. 1+2 – dvě bytelná křesla s poduškami v ceně a stůl opatřený deskou z tvrzeného skla poskytnou pohodlné posezení dvěma osobám. Pokud upřednostňujete spíše kov, máme pro vás kovovou sestavu Camilla I. 1+4. Nabízí dost místa pro čtyři lidi a na kulatý stolek se vejde dobrá káva i sladký dezert.

Zahradní kovová sestava CAMILLA I. 1+4
Zahradní kovová sestava CAMILLA I. 1+4

Kovový nábytek je vhodný i do restaurací. Elegantní kovová sestava Corina III. 1+4 obsahuje čtyři židle s vysokou nosností a velký stůl, aby všichni hosté měli dost prostoru. Pro komfortní sezení až šesti osob doporučujeme ratanovou sestavu Napoli II. 1+6. Šedý odstín umělého ratanu se hodí do jakéhokoli prostředí, k židlím jsou polstry zdarma a velký stůl s tvrzeným sklem na povrchu láká k velkým objednávkám. 

Zahradní kovová sestava CORINA III. 1+4
Zahradní kovová sestava CORINA III. 1+4

Sestavy nábytku u nás naleznete ve více kombinacích pro různé počty osob – prohlédněte si kategorii gastro nábytek.

Do hospůdek se nejvíce hodí klasika – dřevěné stoly a lavice

Ačkoli se móda materiálů pro nábytek střídá, dřevo bude vždycky dobrou volbou. Klasikou v českých hospůdkách jsou sestavy nábytku z borovice. Luxusně působí například Masivní dřevěná sestava z borovice mořená s certifikátem FSC (kvalitní a zdravé dřevo).

Masivní dřevěná sestava z borovice 1+2 mořená
Masivní dřevěná sestava z borovice 1+2 mořená

Můžete si vybrat z několika rozměrů a síly dřeva, stejně jako u Masivní dřevěné sestavy z borovice v přírodním odstínu, který si můžete sami opatřit jakýmkoli nátěrem. Tato varianta se skládá ze stolu, dvou lavic, dvou dřevěných křesel a dvou stoliček.

Naprostou tradicí jsou pivní sety, které vám budou dobře sloužit dlouhé roky. I u pivních setů nabízíme mořenou i nemořenou variantu a různé délky – vyberte si zde.

Vynikajícím pomocníkem při péči o dřevěný nábytek je teakový olej, kterým značně prodloužíte životnost posezení. Práce s ním není složitá a nábytek stačí ošetřit vždy před začátkem sezóny. O teakovém oleji a jeho použití si můžete přečíst více tady.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018