Úvod Blog Žhavé srpnové tipy na nejprodávanější zahradní sety

Žhavé srpnové tipy na nejprodávanější zahradní sety

06. 08. 2018 Rady a tipy

Jak poznat, že je zahradní sestava tou pravou i pro vás? Dobrým ukazatelem je to, že je u zákazníků nadmíru oblíbená. My vám dnes rádi prozradíme, které zahradní sety jsou ty nejprodávanější v letošní sezóně – možná vás také zaujmou!

Pohodlně jako v obýváku s variabilní sestavou San Marino

Umělý ratan patří i mezi našimi zákazníky mezi nejoblíbenější materiály poslední doby. Z něj je vyrobena i variabilní sestava San Marino 4, která se skládá z trojmístné pohovky, taburetu a stolku. Jednotlivé prvky lze mezi sebou různě kombinovat, a tak získat až 4 tvary posezení – stolek lze navíc upravit na taburet výměnou skleněné desky za polstr, který je součástí sestavy. Je vhodná pro 4-5 osob a polstrování je opatřeno zipy pro snadné praní.

Ratanová variabilní sestava SAN MARINO 4
Ratanová variabilní sestava SAN MARINO 4

Barevné provedení ve světlé žíhané hnědé se bude hodit na zahradu, terasu a klidně i do obýváku. Pohovka má nosnost 300 kg, taburet 100 kg. Sestavu San Marino 4 nyní pořídíte za akční cenu 12 999 Kč.

Stylový set Corfu sun z umělého ratanu

Dalším představitelem setů z umělého ratanu je Corfu sun antracit. Sestava je oblíbená zejména proto, že se na ní pohodlně usadí až 7 osob – obsahuje dvě křesla, trojmístnou a dvojmístnou pohovku a také ratanový konferenční stolek. K sezení patří i pohodlné šedé podušky na sezení, které jsou v ceně.

Zahradní ratanová sestava CORFU SUN antracit
Zahradní ratanová sestava CORFU SUN antracit

Moderní antracitová barva se hodí kamkoli a jednoduše ji sladíte s plotem, terasou i interiérem. Stačí ji doladit pěkným ubrusem, vázou s květinami, či dekoračními polštářky a krásné pohodlné posezení je připraveno. Křesla mají nosnost 110 kg a pohovky 180 a 220 kg. Sestavu si můžete zakoupit za 13 629 Kč.

Posezení pro celou rodinu za rozumnou cenu, to je River

Absolutním bestsellerem za celou dobu prodeje je Zahradní kovová sestava River 1+6. I kov je stále na českých zahradách velmi oblíbený a tuto krásnou sestavu pro 6 osob pořídíte za velmi přátelskou cenu 8 999 Kč. Ideální pro každého, kdo nechce zbytečně utrácet, a přesto chce mít kvalitní a pěkný zahradní nábytek. Šest elegantních židlí doplňuje stůl o velikosti 150 × 90 cm s otvorem pro slunečník, kam se vejde vše, co potřebujete. Pořiďte si k sestavě vhodné polstrování, aby se vám sedělo ještě lépe.

Zahradní kovová sestava RIVER 1+6
Zahradní kovová sestava RIVER 1+6

Sestava je v černém nadčasovém provedení. Židle mají nosnost 120 kg, navíc se dají stohovat pro jednodušší uschování mimo sezónu.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018