Úvod Blog Září na terase, nebo balkónu. Vyhřívejte se na nové sedačce

Září na terase, nebo balkónu. Vyhřívejte se na nové sedačce

07. 09. 2018 Rady a tipy

Podzim už klepe na dveře, ale stále nechává doznít léto. Proto se můžeme vyhřívat na paprscích sluníčka zdaleka ne tak ostrých, jak tomu bylo v létě. Vane studenější vítr a konečně se po úmorných vedrech cítíme pohodlněji. Co takhle si relax ještě více zpříjemnit?

Využijte toho, že je počasí venku perfektní a my máme podzimní výprodej – udělejte si radost novou sedací sestavou. Na večerní grilovačky a posezení ještě není pozdě, i když už budete možná potřebovat něco malého na zahřátí.

Kovové posezení pro dva na balkon

Sháníte malé, levné, ale zároveň kvalitní a odolné posezení na balkon, či malou terasu? Doporučujeme vám zahradní kovovou sestavu Maya 1+2. Za skvělou cenu 2 832 Kč získáte dvě pohodlná křesílka z bytelného kovu a kulatý stolek (průměr 70 cm), na který se vejde sklenička dobrého vína, káva i zákusek. K objednávce rovnou přidejte i polstrování, aby vás kov nestudil.

Zahradní kovová sestava MAYA 1+2
Zahradní kovová sestava MAYA 1+2

Zahradní sestava z teakového dřeva – zkuste jej a nebudete litovat

Už jste slyšeli o teaku? Jde o kvalitní dřevo, o kterém si můžete více přečíst v článku Vše o teaku, oblíbeném materiálu pro zahradní nábytek.

Kdybychom měli vybrat sestavu z teaku, byla by to zahradní teaková sestava Laguna IV 1+4. Skládá se ze čtyř polohovatelných křesel (6 poloh) a obdélníkového stolu velkého 150 × 90 cm. Pro výrobu sestavy byl využit kvalitní barmský teak, jehož zlatavý odstín bude krásně ladit s přicházejícím podzimem, a ne jedním. Teak je totiž velmi odolný – vydrží vám desítky let. Křesla lze složit pro jednoduché uskladnění a mají nadstandardní nosnost 130 kg. Za tuto komfortní, krásně vypadající sestavu zaplatíte 18 971 Kč.

Zahradní teaková sestava LAGUNA IV. 1+4
Zahradní teaková sestava LAGUNA IV. 1+4

Pokud vám jsou čtyři křesla málo, zvolte variantu zahradní teaková sestava Laguna I. 1+6 se šesti křesly a krásným rozkládacím oválným stolem, kterou zakoupíte za 28 707 Kč.

Velké posezení z umělého ratanu pro celou rodinu

Patříte do velké rodiny a už vás štve, že nemůžete sehnat pořádně velké posezení, kam byste se všichni vešli? U nás to není problém. Luxusní ratanová jídelní sestava Lara 1+8 nabízí pohodlné sezení na osmi křeslech z umělého ratanu s vysokou nosností 150 kg. Usadit se můžete k bytelnému stolu, který je velký 230 × 100 cm, takže se bez problémů vejdete. Moderní antracitové provedení sestavy vkusně doplňují šedé podušky. Sestavu pořídíte za 47 897 Kč.

O umělém ratanu si můžete přečíst více v článku Pět plus pro nábytek z umělého ratanu.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018