Úvod Blog Velký průvodce zahradním nábytkem pro restaurace

Velký průvodce zahradním nábytkem pro restaurace

04. 08. 2018 Rady a tipy

Nejen terasy u domů, ale i restaurační provozy a zahrádky si zaslouží krásný, praktický a pohodlný zahradní nábytek. Když se hostům dobře sedí, jen tak neodejdou. Vyberte si do své provozovny ten správný nábytek podle vašich možností a potřeb – od základního vybavení, až po luxusní sedací soupravy do restaurací.

Praktický a za rozumnou cenu, to je kovový nábytek

Sháníte pohodlný nábytek pro vaše hosty, o který se nebudete muset starat a zároveň bude vypadat dobře? Kovový nábytek do restaurací pořídíte za skvělou cenu a sloužit vám bude dlouhé roky. Kov je opatřen speciální povrchovou úpravou proti korozi, hliníkové sestavy nerezaví nikdy. Vybrat si můžete malé a velké sestavy, či jednotlivé židlestoly.

Zahradní kovová sestava RIVER 1+6
Zahradní kovová sestava RIVER 1+6

Naším tipem na kovový nábytek je bestseller River 1+6 – velký kovový stůl a šest židlí v univerzální černé barvě se hodí kamkoli. Sestavu nyní pořídíte za akční cenu 8 999 Kč. Křesla mají nosnost 120 kg a dají se stohovat pro rychlé uskladnění.

Nábytek z umělého ratanu, stylový a pohodlný zároveň

Designové kusy nábytku, za které nezaplatíte majlant a nemusíte se o ně starat – to je umělý ratan. Vyniká svými praktickými vlastnostmi, jako je bezúdržbovost, dlouhá životnost a odolnost, zároveň nebledne na slunci a vydrží i zimu. Nábytek z umělého ratanu oceníte zvlášť na nekrytých zahrádkách, kam občas prší, hodí se ale i do interiéru.

„Proutěné“ posezení Crazy 1+6 zútulní kavárnu i barovou terasu. Šest pohodlných křesel s poduškou v ceně (nosnost 90 kg) a velký hnědý stůl s otvorem pro slunečník či deštník, to je investice, která se vyplatí. Vyzkoušíte umělý ratan?

Nic nepředčí kouzlo pravého dřeva, ani na vaší zahrádce

Vůně dřeva je nenahraditelná a ocení ji i hosté vaší restaurace, či hospůdky. Ať už vyberete klasické pivní sety, lavice a stoly, či luxusní sedací soupravy, se dřevem nikdy nesáhnete vedle. Objevte kouzlo masivní borovice, nebo jakostního teaku a dopřejte svým hostům komfortní posezení, které si zaslouží.

Zahradní teaková sestava OREGON 1+4+1
Zahradní teaková sestava OREGON 1+4+1

Klasikou je Masivní pivní set z borovice o síle dřeva 30 mm, vybrat si můžete z různých velikostí a z varianty mořené či přírodní, kterou opatříte nátěrem, nebo lakem dle vlastní preference. Luxusní soupravou do restaurace je Teaková sestava Oregon 1+4+1, která obsahuje rozkládací oválný stůl, lavici a čtyři křesla o nosnosti 130 kg, která se dají stohovat.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018