Úvod Blog Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

10. 12. 2018 Rady a tipy

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé.

Sestava zahradního nábytku pod stromeček

Naše nabídka sestav zahradního nábytku je velká – najdete zde zahradní posezení z různých materiálů pro různé počty osob a v širokém cenovém rozpětí. Záleží jen na vás, zda chcete darovat luxusní posezení z exotického dřeva, nebo například stylovou a pohodlnou sestavu z umělého ratanu za rozumnou cenu.

Zvažte, pro kolik osob je sestava určena, zda bude na terase, pod pergolou, či na otevřeném prostoru a jakou by měla mít nosnost. Oblíbené jsou také menší sedací sestavy na balkony a lodžie. Rádi vám dáme několik tipů na nábytek, který u stromečku vykouzlí úsměv!

Okouzlete své blízké Hliníkovou sestavou Comfort 1+4, jejíž součástí jsou 4 židle s ergonomicky tvarovanými zády a praktický rozkládací stůl (90×150/210 cm). Židle mají vysokou nosnost (120 kg) a dají se stohovat pro jednodušší uskladnění mimo sezónu. Další krásnou sestavou pro 4 osoby je Zahradní ratanová sestava Napoli II. 1+4 v šedé barvě. Židle se rovněž dají stohovat, mají nosnost 130 kg a dostanete k nim zdarma sedák se zipem, který zaručí ještě větší pohodlí.

Kovová sestava MONTREAL 1+2 (60x60 cm)
Kovová sestava MONTREAL 1+2 (60x60 cm)

Pokud sháníte spíše menší posezení za pár korun, prohlédněte si Kovovou sestavu Montreal 1+2. Dvě židle a stoleček se vejdou opravdu kamkoli. Naopak velkou rodinnou sestavou je Dřevěná masivní sestava z borovice 1+6 – klasika českých zahrad s nezaměnitelnou vůní. Dřevo je materiálem, který při správném ošetření vydrží dlouhé roky. Součástí sestavy jsou dvě masivní lavice, dvě stoličky, dvě křesla a velký dřevěný stůl. To vše dostanete za 7 136 Kč.

Zahradní doplňky, které udělají radost

Pro úschovu nábytku mimo sezónu, nebo při špatném počasí se hodí obaly na zahradní nábytek. Další praktickou záležitostí, která skvěle doplní zahradní nábytek, jsou polstry a sedáky. Vybrat si můžete z celé řady různých tvarů, velikostí a barevných provedení.

Radost udělá také nový zahradní gril, se kterým se hned začneme těšit na léto zase o něco více. Bude plynový, na dřevěné uhlí, nebo přenosný party gril? Záleží jen na vás!

Pro milovníky moderního designu máme zahradní doplňky z fiber cementu – odkládací stolky a stoličky z tohoto trendy materiálu se hodí k televizi i na zahradu.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018

Podle čeho vybíráme zahradní nábytek? Zeptali jsme se zákazníků

Chceme neustále vylepšovat naše služby, a tak se průběžně ptáme zákazníků, co je pro ně nejdůležitější při výběru zahradního nábytku. Zjistili jsme, že kromě ceny je to především reprezentativní vzhled, ladící s domem, a materiál praktický z hlediska údržby.           Dřevěný zahradní nábytek…

Celý článek

Rady a tipy 12. 11. 2018