Úvod Blog Po letní sezóně je čas na obnovu vybavení zahrádky

Po letní sezóně je čas na obnovu vybavení zahrádky

12. 09. 2018 Rady a tipy

Pokud vaše restaurační zahrádka čelila v létě každodennímu náporu hostů, možná nastal čas na její obnovu. Máme na skladě pivní sety i další sestavy pro hospody a restaurace za vynikající ceny.

Vaši návštěvníci jistě ocení komfortní nábytek z českého masivu, exotických dřevin, luxusního umělého ratanu, stylového kovu nebo hliníku. K nábytku dodáváme i pohodlné podušky a další doplňky pro kompletní vybavení vaší restaurační zahrádky. 

Nejoblíbenější zahradní nábytek pro restaurace a hospůdky je už léta beze změn z borovicového a smrkového dřeva. K dispozici jsou masivní dřevěné lavice, stoličky, křesla a stoly v různých kombinacích.

Masivní dřevěná zahradní sestava z borovice 1 +6 drevo 32 mm
Masivní dřevěná zahradní sestava z borovice 1 +6 drevo 32 mm

Prohlédněte si také polstry pro pivní sety. Obsahují sedáky na lavice a ubrus na pivní stůl. Váš nábytek bude díky nim atraktivnější a přitáhne více hostů, protože hned uvidí, že tato lavice je ani při delším posezení nebude tlačit.

Odrazuje vás natírání nábytku? Zvolte polyratan nebo kov

Borovicový nebo smrkový zahradní nábytek ale vyžaduje jednou až dvakrát ročně ošetření tenkovrstvou lazurou. Nový nábytek z masivní borovice, například pivní set, většinou potřebuje i povrchovou úpravu. Lze ho napustit roztokem včelího vosku, teakovým olejem či lazurovacím lakem, ale ideální je tvrdý lak nebo dvousložkový epoxidový lak.

Pokud nemíníte ztrácet čas natíráním dřevěného nábytku, zaměřte se na sestavy z umělého ratanu nebo kovu. Nejen po letní sezóně můžete využít kategorii Akční zboží. Aktuálně je v ní například populární kovová sestava Astor 1+6, jejíž díly lze na sebe stohovat pro větší úsporu místa při uskladňování. Vaše hosty nadchne i ratanová sestava Amber s polstry zdarma, účelný zahradní nábytek s minimálními nároky na údržbu. Získáte stůl, pohovku a dvě křesla s vizáží pravého ratanu, která dlouhá léta snesou mrazy do mínus 10 stupňů i vedra do plus 50 stupňů, o běžném restauračním provozu nemluvě. Na umělý ratan se opravdu můžete spolehnout.

Ratanová sestava AMBER (polstry ZDARMA)
Ratanová sestava AMBER (polstry ZDARMA)

Využijte podzimní slevy a vybavte svou restaurační zahrádku novým nábytkem od zkušeného dodavatele. Při výběru vám rádi poradíme.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018