Úvod Blog Hledáte kovové sestavy nejvyšší kvality? Dívejte se po hliníku

Hledáte kovové sestavy nejvyšší kvality? Dívejte se po hliníku

01. 08. 2018 Rady a tipy

Kov je stálicí českých zahrad a skvělou kvalitní volbou jsou sestavy nábytku z hliníku. Hliníkový nábytek přichází do módy hlavně kvůli svým praktickým vlastnostem, jako je životnost, lehkost, a hlavně faktu, že nepodléhá korozi. Dáme vám také tipy na oblíbené hliníkové sestavy na zahradu. Vyberete si?

Proč zvolit právě hliník?

Hliník svou kvalitou předčí leckterý materiál. Je krásný na pohled a má dlouhou životnost. Díky lehkosti konstrukce je snadné jej přenášet, odolává povětrnostním vlivům a zároveň nevyžaduje žádnou speciální údržbu – stačí jen otřít vodou, případně občas přitáhnout šroubky. Hliníková konstrukce nikdy nezrezne, je stabilní a elegantní.

Hliníková sestava FOREST 1+4
Hliníková sestava FOREST 1+4

Vypadá skvěle i v kombinaci s dalšími materiály, nejčastěji se dřevem, či umělým ratanem. Zdánlivě nudný vzhled stylově doplníte vhodnými polstry a poduškami, na kterých se vám bude lépe sedět a zároveň budou vypadat krásně.

Tipy na stylové hliníkové sestavy

Hliníkovou sestavou za rozumnou cenu je Sestava Forest 1+4. Nabízí pohodlné sezení na čtyřech křeslech s výplní z textilie v barvě antracitu. Křesla jsou polohovací a mají nosnost 120 kg. Pohodlně se vejdou k velkému stolu, který jde navíc rozložit z délky 150 cm až na 210 cm. Tuto sestavu u nás pořídíte za 10 991 Kč.

Zlatou střední cestou je Hliníková sestava Comfort 1+4. Barva greige se hodí kamkoli, křesla jsou vyplněna kvalitní textilií a lze je stohovat. Mají nosnost 120 kg. Stůl lze rozložit, když potřebujete více místa. Sestava vypadá velmi elegantně a hodí se jak na zahradu, terasu, tak i do jídelny. Můžete si ji zakoupit za akční cenu 20 748 Kč.

Hliníková sestava COMFORT 1+4
Hliníková sestava COMFORT 1+4

Opravdovou perlou mezi hliníkovými sestavami je Sestava Diana 1+4, kterou tvoří čtyři křesla a stůl. Područky křesel a deska stolu jsou vyrobeny z teakového dřeva, o kterém si můžete přečíst více ve článku o teaku. Luxusní kombinace hliníku v barvě antracit a jakostního dřeva zaujme na první pohled. Sestava je kromě stylového vzhledu také praktická – křesla lze polohovat dle potřeby a stůl jednoduše rozložíte pomocí zabudované desky. Pořídit si ji můžete za 35 947 Kč, případně si vybrat variantu se šesti židlemi.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Máme je pohromadě. Nejprodávanější zahradní sestavy tohoto roku

Blíží se konec roku a s ním i čas bilancování. Někdo přemýšlí o svém životě a nad tím, co by mohl v příštím roce vylepšit, my zkoumáme prodeje. Rozhodli jsme se sestavit seznam nejprodávanějších sestav zahradního nábytku za celý rok 2018! Nejprodávanější sestavy jsou skvělou inspirací i pro vás…

Celý článek

Rady a tipy 16. 12. 2018

Vánoční dárek do domácnosti? Zahradní nábytek a doplňky

Rádi byste věnovali originální vánoční dárek někomu, kdo právě rekonstruuje dům, revitalizuje zahradu, nebo miluje praktické, či stylové pomocníky do domácnosti? Věnujte blízkým praktický dárek ze sortimentu zahradního nábytku a doplňků na zahradu. Ocení je celá rodina i přátelé. Sestava…

Celý článek

Rady a tipy 10. 12. 2018

Poznáte rozdíl mezi klasickým a umělým ratanem?

Jistě jste už slyšeli o přírodním ratanu i jeho umělé alternativě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, který je ekologičtější a který déle vydrží? Umělý, nebo přírodní ratan? Ratanový nábytek je součástí našich domovů a zahrad už dlouhé roky. Věděli jste, že se přírodní ratan dostal do Evropy už v 16…

Celý článek

Rady a tipy 03. 12. 2018

Jak vybrat ten správný odstín nábytku na terasu

Současná nabídka vybavení na terasu je opravdu rozsáhlá. Vybrat si můžete zahradní nábytek z masivu, exotického dřeva, z hliníkových konstrukcí, kovový zahradní nábytek i moderní nábytek z plastu, který přichází na trh v množství barevných variací. Základní orientace je podle materiálu terasových…

Celý článek

Rady a tipy 19. 11. 2018