Blog Hledáte kovové sestavy nejvyšší kvality? Dívejte se po hliníku

Hledáte kovové sestavy nejvyšší kvality? Dívejte se po hliníku

01. 08. 2018 Rady a tipy

Kov je stálicí českých zahrad a skvělou kvalitní volbou jsou sestavy nábytku z hliníku. Hliníkový nábytek přichází do módy hlavně kvůli svým praktickým vlastnostem, jako je životnost, lehkost, a hlavně faktu, že nepodléhá korozi. Dáme vám také tipy na oblíbené hliníkové sestavy na zahradu. Vyberete si?

Proč zvolit právě hliník?

Hliník svou kvalitou předčí leckterý materiál. Je krásný na pohled a má dlouhou životnost. Díky lehkosti konstrukce je snadné jej přenášet, odolává povětrnostním vlivům a zároveň nevyžaduje žádnou speciální údržbu – stačí jen otřít vodou, případně občas přitáhnout šroubky. Hliníková konstrukce nikdy nezrezne, je stabilní a elegantní.

Hliníková sestava FOREST 1+4
Hliníková sestava FOREST 1+4

Vypadá skvěle i v kombinaci s dalšími materiály, nejčastěji se dřevem, či umělým ratanem. Zdánlivě nudný vzhled stylově doplníte vhodnými polstry a poduškami, na kterých se vám bude lépe sedět a zároveň budou vypadat krásně.

Tipy na stylové hliníkové sestavy

Hliníkovou sestavou za rozumnou cenu je Sestava Forest 1+4. Nabízí pohodlné sezení na čtyřech křeslech s výplní z textilie v barvě antracitu. Křesla jsou polohovací a mají nosnost 120 kg. Pohodlně se vejdou k velkému stolu, který jde navíc rozložit z délky 150 cm až na 210 cm. Tuto sestavu u nás pořídíte za 10 991 Kč.

Zlatou střední cestou je Hliníková sestava Comfort 1+4. Barva greige se hodí kamkoli, křesla jsou vyplněna kvalitní textilií a lze je stohovat. Mají nosnost 120 kg. Stůl lze rozložit, když potřebujete více místa. Sestava vypadá velmi elegantně a hodí se jak na zahradu, terasu, tak i do jídelny. Můžete si ji zakoupit za akční cenu 20 748 Kč.

Hliníková sestava COMFORT 1+4
Hliníková sestava COMFORT 1+4

Opravdovou perlou mezi hliníkovými sestavami je Sestava Diana 1+4, kterou tvoří čtyři křesla a stůl. Područky křesel a deska stolu jsou vyrobeny z teakového dřeva, o kterém si můžete přečíst více ve článku o teaku. Luxusní kombinace hliníku v barvě antracit a jakostního dřeva zaujme na první pohled. Sestava je kromě stylového vzhledu také praktická – křesla lze polohovat dle potřeby a stůl jednoduše rozložíte pomocí zabudované desky. Pořídit si ji můžete za 35 947 Kč, případně si vybrat variantu se šesti židlemi.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Žhavé srpnové tipy na nejprodávanější zahradní sety

Jak poznat, že je zahradní sestava tou pravou i pro vás? Dobrým ukazatelem je to, že je u zákazníků nadmíru oblíbená. My vám dnes rádi prozradíme, které zahradní sety jsou ty nejprodávanější v letošní sezóně – možná vás také zaujmou! Pohodlně jako v obýváku s variabilní sestavou San Marino Umělý…

Celý článek

Rady a tipy 06. 08. 2018

Velký průvodce zahradním nábytkem pro restaurace

Nejen terasy u domů, ale i restaurační provozy a zahrádky si zaslouží krásný, praktický a pohodlný zahradní nábytek. Když se hostům dobře sedí, jen tak neodejdou. Vyberte si do své provozovny ten správný nábytek podle vašich možností a potřeb – od základního vybavení, až po luxusní sedací soupravy…

Celý článek

Rady a tipy 04. 08. 2018

Klasickou, nebo nafukovací vířivku? Našli jsme všechna pro a proti

Vířivka na zahradě je skvělou možností celoročního relaxu v pohodlí domova. Ale kterou si vybrat? Porovnali jsme výhody a nevýhody pevných a mobilních vířivek, které vám rádi představíme. Finální volba už záleží jen na vás a vašich preferencích. Investice do vířivky stojí za to – hydromasáž…

Celý článek

Rady a tipy 03. 08. 2018

Jak udržet děti na zahradě? Pořiďte jim hračky a hřiště

Slunečné léto, děti si hrají si na zahradě, zatímco vy sklízíte zrovna dozrávající ovoce a zeleninu. Krásná představa, viďte? Jen se ne vždy střetne s realitou, občas je totiž těžké děti udržet na zahradě v klidu, aby měly stále dost zábavy a nedožadovaly se vaší pozornosti, když chcete pracovat…

Celý článek

Rady a tipy 09. 07. 2018